JG KLINIKOS darbuotojų tikslas – sveika ir žavi pacientų šypsena bei puiki jų savijauta. Pažangios šiuolaikinės odontologijos dėka mūsų klinika suteikia galimybę turėti sveiką, gražią bei spindinčią šypseną.

Savo pacientams JG KLINIKA siūlo tai, kas šiandien naujausia ir geriausia pasaulyje. Mūsų specialistai nuolat tobulina turimas žinias ir pritaiko jas praktikoje, taip pat pacientams rekomenduoja kokybės ir ekonominiu atžvilgiu efektyviausius gydymo sprendimus. JG KLINIKOJE vieną kartą apsilankiusieji norės tai padaryti dar kartą, nes čia pacientai jaučiasi gerai.

Klinikoje teikiamos visos odontologinės paslaugos: nuo profilaktikos iki chirurgijos ir implantacijos.

Mums Rūpi
Kiekvienas pacientas

Registracija pas odontologą

Mums Rūpi
Kiekvienas pacientas

Registracija pas odontologą

Sukurti tokią aplinką ir dirbti taip, kad žmogus ne bijotų, kad  išeitų su šypsena,o tada pats profilaktiškai atvestų savo vaikus. Juk vaikystėje įgyti burnos higienos įgūdžiai išlieka visam gyvenimui.“ Būtent tokį uždavinį kurdama „JG KLINIKĄ“ išsikėlė Kauno medicinos ir Kalifornijos Los Andželo universitetų absolventė, klinikos įkūrėja J. Girininkienė. Moderni ir jauki spindinčios šypsenos puoselėjimo erdvė – „JG KLINIKA“ – yra įsikūrusi Kaune ir Mažeikiuose. Efektyvūs individualaus gydymo sprendimai. Klientui draugiška kainodara. Tradicinės odontologijos paslaugos. Implantologija. Protezavimas. Profilaktika. Aukščiausios kvalifikacijos specialistus jungianti, į kliento naudą ir puikią savijautą orientuota profesionalų komanda. Nes šiuolaikinė dantų priežiūra prasideda nuoširdžiu ir informatyviu paciento ir odontologo pokalbiu-konsultacija. Kad žmogus žinotų, kaip prižiūrėti savo šypseną, ir suprastų, kada verta praverti burnos priežiūros specialisto duris.

JG klinika

Kauno

Klientų augimas
Patenkintų klientų

Mažeikių

Klientų augimas
Patenkintų klientų

Susipažinkite su mūsų darbo rezultatais

Kauno JG klinika

Mažeikių JG klinika

Facebook